Kontaktujte nás: 0948 445 966
Po – Pi od 08:00 do 16:00

Váš nákupný košík je momentálne prázdny.
Novinka

ARS UNA školská taška FC Barcelona magnetic


NOVINKA 2017- školská taška - je určená pre chlapcov 1. - 4. ročníka ZŠ. Ponúka páperovo ľahké tašky, vhodné do každodenného dobrodružstva neposedných školákov . Praktická výbava a najlepšie materiály robia z týchto tašiek perfektných spoločníkov, ktorý sa postarajú aj o bezpečnosť školákov na ceste domov. Pri zníženej viditeľnosti zaručuje špeciálny reflexný materiál viditeľnosť vašich detí zatiaľ čo ergonomické, vzdušné vystlanie zadnej časti a nastaviteľné popruhy podporujú správne držanie teľa vášho dieťaťa.☺

Kategória Pre prvákov
Značka ARS UNA
Záruka

73,30 €

Ušetríte

Do 7 dní
Kód: 7835-10818

Školská aktovka Ars Una z kolekcie  Real Madrid multi, ktorá je určená pre chlapcov vo veku 6.-10. rokov, teda prvého stupňa základnej školy. Aktovka je výnimočná použitými materiálmi a kvalitným spracovaním. Aktovka má výborne spracované priedušné polstrovanie v bedrovej oblasti.
Dno je pevné a vodeodolné. Na aktovke nájdete množstvo bezpečnostných prvkov v podobe reflexných pások. V hlavnej komore sú tri vnútorné priehradky na učebnice a zošity, ďalej potom jedna menšia pre uloženie menších predmetov a vnútorná priehradka na zips pre bezpečné uloženie napr. Peňaženky či mobilného telefónu. Na bokoch sú dve priestranné priehradky na suchý zips, ktoré pojmú fľašu na pitie či přezůvky.Další výhodou sú trojbodové nastaviteľné a veľmi komfortné ramenné popruhy. Váha aktovky je len 1,1 kg, rozmer 330 x 410 x 240 mm. Nový spôsob zatvárania systémom Magnetic lock veľmi uľahčuje otváranie a zatváranie aktovky. Jedná sa o najlepší systém na trhu. Aktovku s týmto systémom odporúčame predovšetkým prváčikom, ktorí často nemajú dostatok zručnosti pri otváraní a zatváraní aktovky pomôcť klasických klipov.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.


Súvisiace produkty